KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6365132
nr 636 5132
Blandteknik
signerad. "Inbetween lines" 2000, 31x54
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 april 2010
kl 18:41:41
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr